пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Тиждень безпеки дорожнього руху

    Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя.
     З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Носовецькій  СЗШ І - ІІІ ступенів з 17 по 21 вересня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд  інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
     Класними  керівниками  проведено  виховну годину «Безпека на дорозі – безпека життя» у формі інтерактивної бесіди із застосуванням  фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини.
     Учениця 9 класу Маєвська Анна, під керівництвом вчителя ОБЖ Котик Л.О., підготувала та провела флешмоб  з учнями старших класів, під гаслом «Ми за безпечний рух».
     Була організована виставка малюнків на тему: «За безпеку на дорозі».
 Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним. Заходи, які були проведені з 17. 09. 2018 р. по 21.09.2018 р. дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення  до свого здоров’я та оточуючих людей.

Немає коментарів:

Дописати коментар